e-mail: biuro@commled.eu tel. +48 533 067 838

Lampa antywirusowa UVC LED


                                                                                     


NASZE FILMY

 ZASTOSOWANIE
Oprawy CareCOMM produkowane przez firmę CommLED to pierwsze na rynku urządzenie do dezynfekcji bezpośredniej promieniowaniem UVC w technologii LED o skuteczności do 99%. Stosując oprawy w poniższych lokalizacjach neutralizujemy wszelkiego typu wirusy, bakterie i  grzyby:

 

  • Placówki medyczne - szpitale, gabinety lekarskie, gabinety dentystyczne, apteki, przychodnie
  • Obiekty handlowe - sklepy, galerie, punkty sprzedaży, punkty obsługi klienta
  • Obiekty publiczne - szkoły, teatry, kina, urzędy, toalety, sanitariaty, szatnie, łazienki
  • Obiekty sportowe - szatnie, siłownie
  • Przemysł - hale magazynowe, produkcyjne, kopalnie
  • Obiekty komercyjne - biura, hotele, recepcje, sale konferencyjne

 

 

     

 

O NAS
Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem zajmującym się produkcją, sprzedażą i doradztwem inwestycyjnym w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie technologii oświetlenia LED. Nasze doświadczenia sięgają 2006 roku a od 2013 roku zaopatrujemy największe przedsiębiorstwa i koncerny międzynarodowe w najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe. Wielomiesięczna praca nad technologią UVC zaowocowała rozpoczęciem produkcji pierwszych opraw LED, które uzyskały atest PZH a skuteczność została potwierdzona badaniami laboratoryjnymi przeprowadzonymi w Instytucie Naukowym.


 

O PRODUKCIE

Profesjonalne lampy CareCOMM z serii Office oraz Industry, produkowane przez firmę CommLED Solutions Sp. z o.o., przeznaczone do dezynfekcji powietrza oraz powierzchni użytkowych mogą być z powodzeniem stosowane w placówkach medycznych, halach produkcyjnych, biurach, restauracjach, hotelach i wielu innych miejscach, gdzie ryzyko pozostawania oraz rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii jest wysokie.
Dzięki wykorzystaniu krótkich fal z zakresu światła ultrafioletowego (UVC, 100-280 nm) w technologii LED, dezynfekcja jest ukierunkowana na konkretną powierzchnię. Światło UVC poprzez przenikanie przez błony komórkowe bakterii jak i wirusowe kapsydy, uszkadza strukturę DNA jak i RNA, co uniemożliwia syntezę białek, a w konsekwencji reprodukcję i wirulencję. Jest to metoda dezynfekcji skuteczna nawet w 99%, co oznacza, że jest równie skuteczna jak płyn do dezynfekcji. 


 

NASZE PRODUKTY
 

" W przeszłości walczyliśmy o to, aby ta wysoce skuteczna, bardzo bezpieczna technologia była w pełni wdrożona do zwalczania drobnoustrojów w powietrzu. [...] Wykonaliśmy badania. Wiemy że działa"

Dr Edward A. Nardell, Harvard Medical School 

Łukasz Gajewski

Dyrektor ds. Carecomm w CommLED Solutions Sp. z o.o.

Mail: carecomm@commled.eu

Telefon: +48 577 052 273


Katalog CommLED
PDF