e-mail: biuro@commled.eu tel. +48 883 266 650 Zamów wycenę >

Referencje

GALICJA SPORT sp. z o.o.
Finna Galicja Sport sp. z o.o., rekomenduje firmę CommLED jako sprawdzonego
dostawcę naświetlaczy LED wysokiej mocy do oświetlenia obiektów sportowych.
PDF Pobierz referencję
FINAL S.A
Firma FINAL S.A rekomenduje firmę CommLED jako rzetelnego i sprawdzonego partnera w zakresie zastosowania technologii LED.
PDF Pobierz referencję
KWANGJIN POLAND Sp. z o.o.
Kwangji Poland sp. z o.o rekomenduje firmę CommLED Solutions sp. z o.o jako rzetelnego i sprawdzonego partnera w zakresie dostaw opraw oświetlenia LED.
PDF Pobierz referencję
FABIOS Spółka Akcyjna
Firma FABIOS S.A jest zadowolona z usług świadczonych przez CommLED Solutions Sp z o.os. i poleca firmę jako rzetlenego oraz solidnego partnera biznesowego.
PDF Pobierz referencję
ENEA Wytwarzanie Sp. z o.o.
Prace zostały wykonane poprawnie i terminowo z zachowaniem umownych terminów i wymagań Zleceniodawcy.
PDF Pobierz referencję
Poczta Polska S.A.
Niniejszym rekomendujemy firmę CommLed Solutions Sp. zo. o. z siedzibą w Gliwicach jako profesjonalnego rzetelnego dostawcę opraw oświetleniowych w technologii LED.
PDF Pobierz referencję
Alchemia S.A.
Niniejszym informujemy, że firma CommLED Solutions Sp.  z o.o. z siedzibą przy ul. Tarnogórskiej 149 44-100 Gliwice, współpracowała w zakresie założeń do modernizacji instalacji oświetlenia hal produkcyjnych Alchemia S.A. Oddział RUREXPOL w Częstochowie. 
PDF Pobierz referencję
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. rekomendują firmę: 
CommLED Solutions Sp. z o.o. ul.Tarnogórska 149, 44-100 Gliwice jako rzetelnego, wiarygodnego i profesjonalnego dostawcę oświetlenia przemysłowego LED.
PDF Pobierz referencję
DROBNY Sp. z o.o. S.K.
Firma DROBNY Sp. z o.o. S.K. potwierdza zakup opraw CommLED Solutions Sp. z o.o. dedykowanych dla stacji paliw serii CS-GS1, które zostały zainstalowane na stacji paliw ORLEN, której jesteśmy franczyzobiorcą. 
PDF Pobierz referencję
PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND Sp. z o.o.
PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND Sp. z o.o. potwierdza, ze sprma CommLEDV Solutions Sp. z o.o. z siedziba przy ul. Tarnogórskiej 149 w Gliwicach w roku 2017 zrealizowała kontrakt na dostawę przemysłowych opraw LED seria HB21 w ilości ponad 300szt. 
PDF Pobierz referencję
Arena Operator Sp. z o.o.
Niniejszym zaświadczamy, że firma CommLED Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 149, dostarczyła profesjonalne oświetlenie techniczne w postaci naświetlaczy LED, które zostały wykorzystane do oświetlenia ścianki wspinaczkowej, mieszczącej się w Małej Arenie oraz oświetlenia technicznego dla Dużej i Małej Areny w Gliwicach.
PDF Pobierz referencję
BOWIM S.A.
Niniejszym potwierdzamy, że współpracujemy z firmą CommLED Solutionas Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach od roku 2016 w zakresie dostawy i montażu nowoczesnych rozwiązań w technologii LED.
PDF Pobierz referencję
INTERHALL Sp. z o.o.
INTERHALL Sp. z o.o. zaświadcza, że firma CommLED Solutions Sp. z o.o. dostarczyła energooszczędne oświetlenie przemysłowe w technologii LED do realizowanych przez nas inwestycji. 
PDF Pobierz referencję
ZAMET-Budowa Maszyn
ZAMET-BUDOWA MASZYN SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Tarnowskich Górach, potwierdza, ze firma CommLED Solutions Sp. z o.o., dokonała modernizacji oświetlenia w naszych dwóch zakładach przemysłowych w Bytomiu i Tarnowskich Górach, sumarycznie dostarczając i instalując ponad 500szt. najwyższej jakości opraw serii HB81.
PDF Pobierz referencję
OPERIS SP. Z O.O.
Niniejszym w imieniu firmy OPERIS Sp. z o.o. pragniemy udzielić referencji firmie CommLED Solutions Sp. z o.o., która dokonała modernizacji oświetlenia wewnętrznego oraz zewnętrznego naszej siedziby. 
PDF Pobierz referencję
MOSiR Kędzierzyn-Koźle
Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą CommLED Solutions Sp. z o.o. w ramach kompleksowej modernizacji oświetlenia naszej Hali Sportowej Śródmieście mieszczącej się w Kędzierzynie-Koźlu. 
PDF Pobierz referencję
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach, zaświadcza, że firma CommLED Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 149 w okresie od listopada 2018 do sierpnia 2019, zaprojektowała i dostarczyła do oddziału systemy oświetlenia LED dla hal produkcyjnych.
PDF Pobierz referencję
TANQUID POLSKA SP. Z O.O.
TANQUID POLSKA SP. Z O.O. potwierdza współpracę od 2016 roku z firmą  CommLED Solutions Sp. z o.o., która dostarcza na teren najnowocześniejszego terminala paliwowego, znajdującego się w Radzionkowie wysokiej jakości przemysłowe uliczne oprawy LED
PDF Pobierz referencję
Śląskie Centrum Logistyki S.A.
Śląskie Centrum Logistyki Spółka AKcyjna udziela referencji firmie CommLed Solutions Sp. zo. o., potwierdzając wykonanie dostawy najwyższej jakości opraw oświetlenia postawowego w liczbie 586 sztuk oraz opraw oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w liczbie 215 sztuk, do jednego z największym i najnowocześniejszych.
PDF Pobierz referencję
Huta Pokój
Huta Pokój S.A.  rekomenduje firmę CommLED Solutions Sp. z o.o. jako Partnera o sprawdzonej renomie w dziedzinie rozwiązań i technologii LED.
PDF Pobierz referencję
CIURKO Spółka Jawna W.Ciurko, W.Ciurko, R.Ciurko
Mamy przyjemność współpracować z firmą CommLED Solutions Sp. z o.o. od 2017r. Nasza współpraca układa się bez żadnych zastrzeżeń, ponieważ firma wykazuje się właściwym podejściem do potrzeb klienta.
PDF Pobierz referencję
ZKS FERRUM S.A.
W imieniu zarządu ZAKŁAD KONSTRUKCJI SPAWANYCH FERRUM S.A. rekomendujemy firmę CommLED Solutions Sp. z o.o. ul. Tarnogórska 149 44-100 Gliwice jako solidnego i godnego zaufania partnera pomocnego na każdym etapie realizacji inwestycji.
PDF Pobierz referencję
Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.
Niniejszym potwierdzamy wspołpracę od 2015 roku z firmą CommLED Solutions Sp.z.o.o. z siedzibą w Gliwicach w zakresie dostaw świetlówek LED T8 Seria Professional o długości 60 cm oraz 150 cm.
PDF Pobierz referencję
E.Leclerc
Niniejszym rekomendujemy firmę CommLED Solutions Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach jako dostawcę źródeł  liniowych T8 (świetlówek) w technologii LED.
PDF Pobierz referencję
Prosperplast 1 Sp. z o.o.
Niniejszym rekomendujemy firmę CommLED Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, jako godnego zaufania partnera biznesowego.
PDF Pobierz referencję
Ekoland Sp. z o.o.
Firma Ekoland Sp. z o.o. udziela referencji firmie CommLed Solutions Sp. z o.o. i potwierdza wykonanie dstaw źródeł liniowych LED (świetlówek LED) w klasie Premium/Professional typu A T8/150/22/C/NW oraz B T8/ 150/30/D/NW w ilości powyżej 700 sztuk.
PDF Pobierz referencję
Vlassenroot Polska Sp. z o.o.
Vlassenroot Polska Sp. z o.o. z przyjemnością rekomenduje firmę CommLED Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę oświetlenia LED o najwyższych światowych paramentrach jakościowych.
PDF Pobierz referencję
PEDMO S.A.
PEDMO S.A. rekomenduje firmę CommLED Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach jako rzetelnego i sprawdzonego partnera w zakresie dostaw opraw oświetlenia LED.
PDF Pobierz referencję
Instalacje Elektryczne Adam Jaskółka
Współpracujemy z firmą CommLED w zakresie technologii LED, dzięki czemu mieliśmy możliwość pomyślnie zrealizować kilka dużych inwestycji. Współpraca ta jest dla nas bardzo satysfakcjonująca przede wszystkim ze względu na zadowolenie naszych klientów.  
PDF Pobierz referencję
Katalog CommLED
PDF