e-mail: biuro@commled.eu tel. +48 883 266 650 Zamów wycenę >

Zalety CareCOMM
ZALETY

Oprawy CareComm do dezynfekcji bezpośredniej to najefektywniejsze rozwiązanie do likwidacji wirusów, bakterii i grzybów na produktach,
w przestrzeni i na powierzchni


 
 • Dłuższa żywotność - do 50 000 godzin (brak konieczności corocznej wymiany i utylizacji świetlówek/promiennika)
 • Dezynfekcja bezpośrednia - efektywność 99%
 • Niższe zużycie energii - w porównaniu do lamp przepływowych
 • System zdalnego sterowania - aplikacja, WiFi, programatory
 • Odporność na cykl włącz/wyłącz- wydłuzona długość użytkowania
 • Mozliwość wyboru opcji kolorystycznych - biały (standard), szary, czarny
 • Polska produkcja - z europejskich komponentów
 • Wersja mobilna - system MSN pozwalający na mobilne użytkowanie lamp
 • Ukierunkowana wiązka promieniowania - zwiększająca trwałość
 • Węższy zakres NM - wyższa skuteczność w porównaniu do długości 254 nm
 • Dezynfekcja powierzchni - wyższa skuteczność w porównaniu do lamp przepływowych, inna funkcja
 • Większe bezpieczeństwo użytkowania - brak konieczności wykonywania dodatkowych czynności: wietrzenie, obsługa tech., utylizacja


 

LAMPY BAKTERIOBÓJCZE I WIRUSOBÓJCZE UVC LED - CARECOMM
Oprawy antywirusowe i antybakteryjne CommLED serii CareCOMM posiadają jakość potwierdzona atestem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH. Efektywność dezynfekcji za pomocą UVC w technologii LED nawet do 99%.

Mamy jako jedyni na rynku potwierdzoną badaniami laboratoryjnymi przeprowadzonymi przez niezależny polski instytut badawczy. CareCOMM to lampy UVC na rynku produkt w technologii LED wyprodukowane w Polsce. Możliwość zastosowania czujnika ruchu, który umożliwia wyłączenia dezynfekcji w momencie wykrycia ruchu w otoczeniu co wpływa na bezpieczeństwo ludzi i zwierząt. Nowoczesny design i niewielkie wymiary pozwalające na instalacje w obiektach t.j biura, sklepy bez konieczności przeprowadzenia remontu pomieszczeń.

Możliwość zastosowania zdalnego sterowania, który umożliwia programowanie cyklów dezynfekcji oraz zdalne zarządzanie czasem dezynfekcji, co wpasowuje się w inteligentne zarządzanie budynkiem i optymalizuje zaangażowanie czynnika ludzkiego. Opcjonalny wybór kolorystyczny opraw sprawia, że system dezynfekcji może idealnie wpasować się w wystrój obiektów i pomieszczeń. Jako producent korzystamy z europejskich komponentów i dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej klasy produkty w terminie 3-5 tygodni.

 

Szanowni Państwo,
oferujemy możliwość współpracy partnerom zewnętrznym w formie umowy B2B, gwarantując wsparcie i technicznie i wysokie prowizje od sprzedaży. Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami współpracy oraz specyfikacją naszych produktów.PRODUKCJA SPECJALISTYCZNA
Jako producent rozwiązań lamp i opraw ledowych zbudowanych na komponentach polskich producentów dysponujemy szeroką ofertą produktów gotowych. Dzięki zespołowi inżynierów i możliwościach produkcyjnych jesteśmy w stanie odpowiedzieć na szerokie zapotrzebowanie naszych klientów.

Tworzymy na indywidualne zamówienia rozwiązania lamp i opraw ledowych w tym lamp bakteriobójczych i wirusobójczych w technologii LED. Jesteśmy zawsze gotowi sprostać oczekiwaniom na dostosowanie technologii dezynfekcji UVC LED do potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do składania zapytań i dialogu w celu dostosowania technologii UVC LED do indywidualnych potrzeb w zakresie dezynfekcji przeciwbakteryjnej i przeciwwirusowej.

 

Kontakt:

Mail: carecomm@commled.eu

Telefon: +48 577 052 273


 
 

Katalog CommLED
PDF