e-mail: biuro@commled.eu tel. +48 883 266 650 Zamów wycenę >

Współpraca
SZUKAMY POTENCJALNYCH DYSTRYBUTORÓW
Jako producent gotowych rozwiązań CareCOMM - lamp wirusobójczych i bakteriobójczych w technologii UVC LED jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie dystrybucji naszych produktów. Szukamy solidnych partnerów, którzy chcą wziąć udział razem z nami w rewolucji technologicznej związanej ze zmianą tradycyjnego źródła promieniowania UVC na technologię LED w szerokim sektorze dezynfekcji i sterylizacji.
 
Jeżeli reprezentujesz Firmę, która dostrzega potencjał w rynku dla technologii UVC LED i chce zająć się dystrybucją marki CareCOMM,  to zapraszamy do kontaktu z nami.
Razem możemy zmienić sposób walki z wirusami, bakteriami, grzybami i pleśniami.
 
Specjalne zastosowanie:

Dzięki temu, że jest już dostępna technologia LED w promieniowaniu UVC pojawiają się nowe miejsca zastosowania dezynfekcji, która:

  • jest bezpieczniejsza - brak rtęci i ołowiu,

  • nie zużywa środków chemicznych,

  • nie wymaga siły ludzkich rąk,

  • nie wpływa na zmiany struktur nieożywionych,

  • nie zmienia wartości smakowych produktów spożywczych,

  • nie nagrzewa powierzchni dezynfekowanych,

  • ma kilkukrotnie większą żywotność.

 
Zachęcamy do kontakt producentów, którzy są zainteresowani użyciem w swoich produktach dezynfekcji w technologii UVC LED. Możemy dostarczyć UVC LED do waszych produktów końcowych lub linii produkcyjnej.
 
Dzięki zespołowi inżynierów i możliwościach produkcyjnych jesteśmy w stanie odpowiedzieć na szerokie zapotrzebowanie naszych klientów i partnerów oczekujących zastosowania
UVC w technologii LED.


Skontaktuj sie z nami.


 

Kontakt:

Mail: carecomm@commled.eu

Telefon: +48 577 052 273


 

Katalog CommLED
PDF