e-mail: biuro@commled.eu tel. +48 883 266 650 Zamów wycenę >
Oświetlenie zakładów przemysłowych
Największe modernizacje i inwestycje w zakładach przemysłowych, obiektach logistycznych, komercyjnych, sportowych i handlowych.
ArcelorMittal, Poczta Polska, Katowicki Holding Węglowy, Grupa MASPEX, ENEA, Kirchoff Polska, Wielton, Prosperplast i wiele innych.
CareComm - Lampy wirusobójcze
Profesjonalne oprawy CareComm z serii Office oraz Industry, wyprodukowana przez firmę COMMLED przeznaczone do dezynfekcji powierzchni użytkowych.
zobacz więcej
Save the World and People use CommLED
Współpracuj z naszą grupą na wielu obszarach:
CommLED - profesjonalne oświetlenie
LED CommVOLT - fotowoltaika
CommSOFT - oprogramowanie i sterowanie
CareCOMM - oprawy wirusobójcze UVC LED
Oświetlenie terenów przemysłowych
Najwyższej jakości naświetlacze oparte na najnowszej technologii przeznaczone do ośietlania terenów przemysłowych.
10 lat gwarancji
Profesjonalna oprawa CommLED  HB10 o wydajności świetlnej do 165 lm/W oraz gwarancji aż do 10 lat
zobacz więcej
Rekordowa wydajność do 180 lm/W
HB82 zbudowana w oparciu o najwyższej jakości diody LumiLEDs, aluminiową obudowę stanowiącą jednocześnie radiator oraz niezawodny układ zasilający marki Philips.
zobacz więcej
Największe modernizacje zakładów przemysłowych
Usługi w zakresie inwestycji oświetleniowych.
Doradztwo w zakresie doboru produktów, projektowania oświetlenia, finansowania modernizacji i inwestycji, analizy zwrotu z inwestycji.
Oprawy liniowe
Unikatowe oprawy z serii CS-HB7 dedykowane do magazynów wysokiego składowania, obiektów logistycznych. Dzięki specjalnej wiązce światła możliwość redukcji zużycia energii o 70%.
zobacz więcej
Oprawa do wysokich temperatur HB9HT
Najwyższej jakości oprawy przemysłowe serii HB9HT przeznaczone do pracy w otorzeniu wysokich temperatur.  Dzieki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, gwarantujemy niezawodne funkcjonowanie oprawy nawet do 90oC. Gwarancja do 7 lat. 

zobacz więcej
Najwyższa jakość potwierdzona badaniami w laboratoriach
Największy wybór opraw oświetleniowych dla przemysłu.
20 modeli opraw przemysłowych, 16 modeli naświetlaczy, 15 modeli opraw liniowych, 14 modeli opraw ulicznych, 5 modeli paneli LED i wiele innych.
Niezawodne aluminiowe oprawy liniowe
LL61 to wysoka jakość wykonania, gwarantująca jej niezawodność oraz możliwośc działania w licznych obiektach. Stanowi idealny zamiennik typowych opraw świetlówkowych. 
zobacz więcej
Najwyższej jakości komponenty
Najwyższej jakości komponenty światowych producentów oraz jakość potwierdzona badaniami w laboratoriach.
Komponenty Nichia, LumiLEDs, Cree, Meanwell, Inventronics itd. Badania prowadzone na Politechnice Śląskiej, ITE w Warszawie i innych laboratoriach.
Oprawy do roślin CommLED
Nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania przeznaczone do oświetlenia roslin.
zobacz więcej
test
Oprawy przemysłowe CommLED
Oprawy przemysłowe CommLED do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych stają się nieocenioną alternatywą dla standardowych opraw wykorzystywanych w obiektach handlowych, logistycznych, magazynowych.
Dających oszczędności na poziomie 70% w stosunku do opraw sodowych i metalhalogenowych. Specjalnie zaprojektowany układ odprowadzenia ciepła w postaci radiatora aluminiowego, odpowiedzialny za żywotność produktu, znacząco przewyższa oprawy dostępne na rynku.

zobacz produkty
Naświetlacze CommLED
Seria naświetlaczy CommLED w linii profesjonalnej to grupa produktów najwyższej jakości, zbudowana w oparciu o diody marki Nichia (Japan)-FL2, CREE - FL2 oraz BridgeLux - FL1.
zobacz produkty
Oprawy liniowe LineLED
Oprawy liniowe LineLED o wymiarach 120 cm i 150 cm są zamiennikami powszechnie stosowanych w przemyśle i obiektach użyteczności publicznej opraw liniowych, świetlówkowych 2 x T8 36W, 2 x T5 54W, 2 x T8 58W.
zobacz produkty
Oprawy uliczne CommLED
Seria naszych opraw ulicznych LED to produkty o najwyzszych parametrach świetlnych, w których wykorzystano diody LED marki Philips (SL1) oraz japońskiej marki Nichia (SL2), producenta nr 1 na świecie.
zobacz produkty
Źródła liniowe CommLED
Świetlówki LED T8 o wymiarach 60 cm, 120cm, 150 cm są zamiennikami powszechnie stosowanych w przemyśle i obiektach użyteczności publicznej świetlówek fluorescencyjnych, stając się zamiennikami odpowiednio świetlówki 18W, 36W, 58W
zobacz produkty
Panele CommLED
zobacz produkty
ENEA Wytwarzanie
ENEA Wytwarzanie
Modernizacja oświetlenia pompowni centralnej PC-500 w ENEA WYTWARZANIE w Świerżach Górnych w ramach PROJ.INW.I9040M0177.
CommLED Solutions dokonał kompleksowej modernicacji oświetlenia.
zobacz galerię
Śląskie Centrum Logistyki
CommLED Solutions kompleksowym dostawcą oświetlenia podstawowego i awaryjnego związanego z budową największego magazynu bimodalnego w Polsce.
Śląski Uniwersytet Medyczny
Dostarczyliśmy w osiem lokalizacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego specjalnie przygotowane oprawy CareCOMM Office 40W ze stojakiem i czujnikiem ruchu.
zobacz galerię
Prosperplast 1 Sp. z o.o.
Mieliśmy przyjemność realizować projekt całościowej wymiany oświetlenia w firmie Prosperplast 1 Sp. z o.o. Kompleksowa obsługa inwestycji od projektu po wymiane oświetlenia na najwyższej jakości oprawy LED. 
Poczta Polska S.A.
Nowoczesne oprawy LED CS-HB21 zostały zainstalowane na obiekcie Poczty Polskiej w ilości 192szt. Dzięki przeprowadzonej modernizacji, oszczędności z tytułu zużycia energii elektrycznej sięgają ponad do 55%. 
Maspex Ekoland
Dostarczyliśmy ponad 700 liniowych źródeł oświetlenia w klasie premium / proffesional typu A oraz typu B do firmy Masex. Nasze oprawy liniowe gwarantują równomierne oświetlenie oraz wyższy komfort pracy. 
Kryta Pływalnia Olimpijczyk
Mieliśmy przyjemność współpracy i realizacji wymiany oświetlenia na krytej pływalni Olimpijczyk w Gliwicach. Dobraliśmy odpowiednie oprawy do warunków panujących na terenie obiektu.
PEDMO S.A.
Modernizacja całego obiektu firmy PEDMO S.A. Dostarczenie 3-ch typów opraw High-Bay CS-HB21, oprawy liniowe CS-LL8 oraz naświetlacze CS-FL7.
ArcelorMittal Poland
Nasze innowacyjne rozwiązania LED, zostały zainstalowane w firmie ArcelorMittal Poland. 
Katalog CommLED
PDF