e-mail: biuro@commled.eu tel. +48 883 266 650 Zamów wycenę >

Diamenty Forbes - CommLed rośnie w siłę!

27 marca 2024
Diamenty Forbes - CommLed rośnie w siłę!

CommLED znalazł się na prestiżowej liście Diamenty Forbesa! To dla nas ogromne wyróżnienie i kolejny kamień milowy w naszej nieustannej drodze do doskonałości.

Gala wręczenia nagród Diamenty Forbesa nie tylko była okazją do podziękowania za ciężką pracę i determinację, ale także stanowiła platformę do dyskusji na temat współczesnych wyzwań, bolączek i nadziei firm działających w Polsce. Dla nasz właścicieli, menedżerów i pracowników było to również niepowtarzalne spotkanie, pozwalające na nawiązanie nowych relacji oraz rozwijanie marki osobistej.

Statuetka diamentu, którą z dumą przyjęliśmy, symbolizuje nie tylko nasz sukces, ale również naszą ciężką pracę i zaangażowanie. Jest ona nie tylko ciężka i efektowna, ale przede wszystkim pełna dumnego symbolizmu, którym chcemy się dzielić z naszymi partnerami biznesowymi i inwestorami.

To wyróżnienie stanowi wyraźny sygnał, że CommLED jest stabilną i godną zaufania firmą, gotową na dalszy dynamiczny rozwój.
Ale nie zamierzamy się tu zatrzymać! Nasze ambicje sięgają dalej - mamy ochotę na zdobycie kolejnych Diamentów do naszej kolekcji.
 

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas na tej niezwykłej drodze oraz naszym klientom za ich zaufanie. To dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych i budować przyszłość razem.wróć do listy
Katalog CommLED
PDF