Śląskie Centrum Logistyki S.A.
CommLED Solutions kompleksowym dostawcą oświetlenia podstawowego i awaryjnego związanego z budową największego magazynu bimodalnego w Polsce.
Oprawy HB7 liniowa
Unikatowe oprawy z serii CS-HB7 dedykowane do magazynów wysokiego składowania, obiektów logistycznych. Dzięki specjalnej wiązce światła możliwość redukcji zużycia energii o 70%.
Prosperplast
Modernizacja zakładu produkcyjnego.
Zastosowano oprawy HB21. Redukcja zużycia energii o około 60% przy znacznym zwiększeniu poziomu natężenia oświetlenia.
Oprawy HB21
Najwyższej jakości oprawy serii HB21 o bardzo wysokiej wydajności do 140 lm/W. Objęte 5-letnią gwarancją, zbudowane w oparciu o diody LumiLEDs.
Oprawy przemysłowe CommLED
Oprawy przemysłowe CommLED do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych stają się nieocenioną alternatywą dla standardowych opraw wykorzystywanych w obiektach handlowych, logistycznych, magazynowych, dających oszczędności na poziomie 70% w stosunku do opraw sodowych i metalhalogenowych. Specjalnie zaprojektowany układ odprowadzenia ciepła w postaci radiatora aluminiowego, odpowiedzialny za żywotność produktu, znacząco przewyższa oprawy dostępne na rynku.
zobacz produkty
Naświetlacze CommLED
Seria naświetlaczy CommLED w linii profesjonalnej to grupa produktów najwyższej jakości, zbudowana w oparciu o diody marki Nichia (Japan)-FL2, CREE - FL2 oraz BridgeLux - FL1.
zobacz produkty
Oprawy liniowe LineLED
Oprawy liniowe LineLED o wymiarach 120 cm i 150 cm są zamiennikami powszechnie stosowanych w przemyśle i obiektach użyteczności publicznej opraw liniowych, świetlówkowych 2 x T8 36W, 2 x T5 54W, 2 x T8 58W.
zobacz produkty
Oprawy uliczne CommLED
Seria naszych opraw ulicznych LED to produkty o najwyzszych parametrach świetlnych, w których wykorzystano diody LED marki Philips (SL1) oraz japońskiej marki Nichia (SL2), producenta nr 1 na świecie.
zobacz produkty
Źródła liniowe CommLED
Świetlówki LED T8 o wymiarach 60 cm, 120cm, 150 cm są zamiennikami powszechnie stosowanych w przemyśle i obiektach użyteczności publicznej świetlówek fluorescencyjnych, stając się zamiennikami odpowiednio świetlówki 18W, 36W, 58W
zobacz produkty
Panele CommLED
zobacz produkty
ENEA Wytwarzanie
ENEA Wytwarzanie
ENEA Wytwarzanie
ENEA Wytwarzanie

Aktualności

14 marca 2019
Oto nasza najnowsza oprawa LL6
Dzisiaj dumnie prezentujemy Państwu nasz najnowszy model oprawy liniowej - LL6
Najwyższej jakości diody SMD firmy EPISTAR oraz Układ zasilający Tridonic!
 
czytaj więcej
26 lutego 2019
Dlaczego to właśnie my zostaliśmy wybrani na dostawcę opraw na COP24?!
Szczyt Klimatyczny w Katowicach już za nami jesteśmy dumni, że nasze produkty zostały docenione i uznane za najbardziej przyjazne środowisku naturalnemu, tym samym za wybór CommLED Solutions jako dostawcy oświetlenia LED na COP24. Dzisiaj zapraszamy Państwa na naszą prelekcję, która odbędize się 27.02.2019r. o godzinie 12.15. Podczas tegorocznej Konferencji Naukowo - Technicznej HEAT not LOST w Kielcach. 
czytaj więcej
23 stycznia 2019
Najnowsza Oprawa LL61
Już jest nasza najnowsza oprawa LL61 stanowiąca zamiennik typowych opraw liniowych-świetlówkowych 2x36W oraz 2x58W.

czytaj więcej
23 grudnia 2018
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
Z Okazji Nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
życzymy Państwu Radosnych, Pogodnych,
Pełnych Rodzinnego Ciepła Świąt
oraz Pasma Niezliczonych Sukcesów w Nowym 2019 Roku!
czytaj więcej
Katalog 2018
PDF