Referencje

CIURKO Spółka Jawna W.Ciurko, W.Ciurko, R.Ciurko
Mamy przyjemność współpracować z firmą CommLED Solutions Sp. z o.o. od 2017r. Nasza współpraca układa się bez żadnych zastrzeżeń, ponieważ firma wykazuje się właściwym podejściem do potrzeb klienta.
PDF Pobierz referencję
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. rekomendują firmę: 
CommLED Solutions Sp. z o.o. ul.Tarnogórska 149, 44-100 Gliwice jako rzetelnego, wiarygodnego i profesjonalnego dostawcę oświetlenia przemysłowego LED.
PDF Pobierz referencję
Huta Pokój
Huta Pokój S.A.  rekomenduje firmę CommLED Solutions Sp. z o.o. jako Partnera o sprawdzonej renomie w dziedzinie rozwiązań i technologii LED.
PDF Pobierz referencję
ZKS FERRUM S.A.
W imieniu zarządu ZAKŁAD KONSTRUKCJI SPAWANYCH FERRUM S.A. rekomendujemy firmę CommLED Solutions Sp. z o.o. ul. Tarnogórska 149 44-100 Gliwice jako solidnego i godnego zaufania partnera pomocnego na każdym etapie realizacji inwestycji.
PDF Pobierz referencję
Prosperplast 1 Sp. z o.o.
Niniejszym rekomendujemy firmę CommLED Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, jako godnego zaufania partnera biznesowego.
PDF Pobierz referencję
Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.
Niniejszym potwierdzamy wspołpracę od 2015 roku z firmą CommLED Solutions Sp.z.o.o. z siedzibą w Gliwicach w zakresie dostaw świetlówek LED T8 Seria Professional o długości 60 cm oraz 150 cm.
PDF Pobierz referencję
PEDMO S.A.
PEDMO S.A. rekomenduje firmę CommLED Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach jako rzetelnego i sprawdzonego partnera w zakresie dostaw opraw oświetlenia LED.
PDF Pobierz referencję
Vlassenroot Polska Sp. z o.o.
Vlassenroot Polska Sp. z o.o. z przyjemnością rekomenduje firmę CommLED Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę oświetlenia LED o najwyższych światowych paramentrach jakościowych.
PDF Pobierz referencję
Ekoland Sp. z o.o.
Firma Ekoland Sp. z o.o. udziela referencji firmie CommLed Solutions Sp. z o.o. i potwierdza wykonanie dstaw źródeł liniowych LED (świetlówek LED) w klasie Premium/Professional typu A T8/150/22/C/NW oraz B T8/ 150/30/D/NW w ilości powyżej 700 sztuk.
PDF Pobierz referencję
Poczta Polska S.A.
Niniejszym rekomendujemy firmę CommLed Solutions Sp. zo. o. z siedzibą w Gliwicach jako profesjonalnego rzetelnego dostawcę opraw oświetleniowych w technologii LED.
PDF Pobierz referencję
Śląskie Centrum Logistyki S.A.
Śląskie Centrum Logistyki Spółka AKcyjna udziela referencji firmie CommLed Solutions Sp. zo. o., potwierdzając wykonanie dostawy najwyższej jakości opraw oświetlenia postawowego w liczbie 586 sztuk oraz opraw oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w liczbie 215 sztuk, do jednego z największym i najnowocześniejszych magazynów bimodalnych w Polsce. 
PDF Pobierz referencję
E.Leclerc
Niniejszym rekomendujemy firmę CommLED Solutions Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach jako dostawcę źródeł  liniowych T8 (świetlówek) w technologii LED.
PDF Pobierz referencję
Katalog 2018
PDF